NOVINKY, OZNAMY

Voľné pracovné pozície.

Voľné pracovné pozície. Viac info tu.

PRÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Vážení Novomešťania, dovoľte nám, aby sme Vám predstavili nový prístroj „Lympha press optimal“, ktorý pre Vás, občanov, zakúpila naša nemocnica v Novom Meste nad Váhom. Viac info tu.

Rebox terapia - originálna liečebná metóda

Rebox terapia - originálna liečebná metóda, viac info tu.

Počítačový tomograf

Počítačový tomograf

NsP  Nové Mesto nad Váhom  n. o. spustilo prevádzku počítačítačového tomografu TOSHIBA Aquilion Prime TSX-303A s možnosťami nových vyšetrení.
Viac info tu.

Platené služby

Platené služby

V našom zariadení je možné zrealizovať na vlastnú žiadosť pacienta (za priamu platbu) viaceré druhy odborných vyšetrení, prípadne komplexné preventívne vyšetrenie. Viac detailov v prehľade platených služieb.

OZONOTHERAPIA

OZONOTHERAPIA v našej organizácii

NsP Nové Mesto nad Váhom n. o. zavádza miniinvazívnu procedúru zmesou ozón - kyslík.  Procedúra sa vykonáva na  CT pracovisku NsP.
Viac info ozonoterapia.

Vitajte na stránkach NsP

Vitajte na stránkach NsP Nové Mesto nad Váhom n. o.

Sme nemocnica s poliklinikou v Novom Meste nad Váhom zastrešená neziskovou organizáciou s predmetom činnosti zameraným na poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti a ústavnej zdravotnej starostlivosti.

Poďakovanie lekárne vo Vilke

Poďakovanie lekárne vo Vilke

Nová metóda pri kolonoskopii

Nová metóda pri kolonoskopii !!!

Na zlepšenie komfortu pacienta počas kolonoskopického vyšetrenia  ponúkame ako alternatívu  podávanie zmesi atmosferického vzduch a rajského plynu /oxidu dusného / maskou ako ľahkého celkového  anestetika   Ide o nehorľavý plyn s nevýraznou  ale príjemnou vôňou a sladkastou chuťou. Počas aplikácie spôsobuje zlepšenie  nálady  a potláča nepríjemné  pocity , prípadne  miernu  bolesť  počas   výkonu kolonoskopie.

Cena za podanie  dávky je      25 €

foto2
foto sestra